top of page
2.png
21.png

1 Eylül Salı günü, yeni sezon çalışmalarımız, pandemi şartlarına uygun olarak yeniden başladı. 

Bu sezon, Sağlık Bakanlığı rehberleri doğrultusunda seanslarımız 1 saat ile sınırlı olacak. Katıldığınız seanslara ek olarak Pazartesi günleri 19:00 - 20:00 saatleri arasında tüm katılımcılarımıza açık ücretsiz, online nefes ve meditasyon seanslarımız olacak.

 

Hepimizin sağlığı için uygulama ve önlemlerimiz şu biçimde olacak;

1 - Tüm stüdyomuz haftalık olarak gümüş iyon teknolojisi ve sisleme yöntemi ile dezenfekte edilecek.

 

2 - Her seans sonrası stüdyomuz ultraviyole ışın ile dezenfekte edilecek

3 - Her akşam tüm stüdyomuzda ozon dezenfeksiyonu uygulanacak

4 - Pandemi döneminde katılımcılarımızın kendi matlarını getirmelerini bekliyoruz. Matını getiren katılımcılarımız çalışma sonrası matını ambalajlayarak kişisel matlar için ayrılmış alanda stüdyomuzda bırakabilecek.

5 - Kendi matını getiremeyen katılımcılarımız için de stüdyomuzdaki matları tek kullanımlık olarak kullanıma açacağız. Seans sonrası kullanılmış mat alanına kaldırılacak bu matlar, dezenfektanla silinip, ultraviyole ve ozon dezenfeksiyonları uygulandıktan sonra hijyenik olarak ambalajlanarak yeniden kullanıma açılacak.

6 - Girişte katılımcılarımızın ateşi ölçülecek ve bulaş riskinin takibi için her katılımcımızın geliş gidiş saatlerine ilişkin kayıt tutulacak.

 

7 - Stüdyomuzun girişinde ve tüm alanlarda el antiseptiklerimiz bulunuyor. Her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.

 

8 - Sağlık Bakanlığı rehberleri doğrultusunda her yerde uyarı ve hatırlatma mesajları bulunan görselleri de ihmal etmedik.

 

9 - Maskesiz olarak stüdyomuzda giriş yapılamayacak, ortak kullanım alanlarında maske takmak zorunlu olacak ve maskesi bulunmayan katılımcımıza maske tarafımızdan verilecek.

 

10 - Fiziki mesafe kuralları gereği yoga seanslarımıza yeni dönemde en fazla 5 kişi alıyoruz. Bu nedenle bu sezon katılım esnekliği sağlama imkanımız maalesef olmayacak. Tüm katılımcılarımızdan kayıt oldukları seanslara katılmalarını bekliyoruz.
11 - Sağlık Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı rehberleri doğrultusunda seanslarımızı 1 saatle sınırlandırıyoruz. Katılımlı seanslarımıza ek olarak pazartesi günleri tüm katılımcılarımıza açık olarak nefes ve meditasyon seanslarımız olacak. Katılımcılarımız bu seanslara ücretsiz olarak katılabilecekler.

 

12- Haftada 1 seans katılım için aylık ücretimiz 200 tl olacak. Haftada 2 seans katılım için aylık ücretimiz ise 300 tl olarak ücretlendirilecek. Katılımcılarımız ödemelerini isterlerse internet sitemiz üzerinden güvenli alışveriş sistemi aracılığıyla kredi kartı ile yapabilecekler.

Tüm katılımcı ve takipçilerimize, sağlıklı mutlu ve huzurlu bir sezon diliyoruz.

bottom of page