top of page

İPTAL VE İADE POLİTİKASI

1 - DENEME SEANSI (TEK SEANS) İPTAL VE ÜCRET İADESİ 

1-A) Almış olduğunuz tek yoga seans katılımalarını istediğiniz tarihte kullanabilirsiniz. 

1-B) Seans katılımından vazgeçmeniz durumunda ücretiniz tarafınıza iade edilir. 

2 - BİR AYLIK ÜYELİK PAKETLERİ İPTAL VE ÜCRET  İADESİ

2-A) Almış olduğunuz tüm üyelik paketlerinde üyelik iptali yapıp ücret iadesi talep edebilirsiniz. 

2-B) Aylık üyeliklerde seans katılımı yapmadan iptal talebinde bulunmanız durumunda ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir

2-C) Seans katılımı yapmanız durumunda katılmış olduğunuz seans veya seansların tekil ücreti, ödemiş olduğunuz ücretten düşülerek kalan ödemeniz iade edilir. 

3 - ÜÇ AYLIK ÜYELİK PAKETLERİ İPTAL VE ÜCRET  İADESİ

3-A) Üç aylık paketlerde seans katılımı yapmadan iptal talebinde bulunmanız durumunda ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir

3-B) Seans katılımı yapmanız durumunda katılmış olduğunuz seans veya seansların ücreti ödemiş olduğunuz ücretten düşülerek kalan ödemeniz iade edilir. 

4 - WORKSHOPLARDA İPTAL VE ÜCRET İADESİ 

4-A) Workshoplarda, workshopun gerçekleştirileceği tarihten 3 gün öncesine kadar hiçbir kesinti olmaksızın ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir. 

4-B) Workshopun gerçekleştirileceği gün ve saate, 48 saatten daha az kaldığında yapacağınız iptal taleplerinde ödemiş olduğunuz ücretin %75’i tarafınıza iade edilir. 

4-C) Workshopun gerçekleştirileceği gün ve saate, 12 saatten daha az kaldığında yapacağınız iptal taleplerinde ödemiş olduğunuz ücretin %50’i tarafınıza iade edilir. 

4-D) Mücbir nedenlerden kaynaklı olarak katılamama durumunuzda ödemiş olduğunuz ücret tarafınıza iade edilir. 

4-E) Herhangi bir sebep olmaksızın workshopa katılmamanız durumunda ödemiş olduğunuz ücret kadar yoga seans katılımı tarafınıza hediye edilir. 

5- GENEL ŞARTLAR 

5-A)  Merkezimizde tekil yoga seans katılım ücreti 75 TL’dir. Paket olarak almış olduğunuz üyeliklerde iptal ve ücret iade talebinden bulunmanız durumunda katılmış olduğunuz seans ücretleri bu ücret üzerinden değerlendirilir. 

5-B) Satın almış olduğunuz hizmetin Bursa Yoga Merkezi tarafından iptal edilmesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. 

5-C) Satın almış olduğunuz hizmetin Bursa Yoga Merkezi tarafından ertelenmesi durumunda  ertelenen tarihteki etkinliğe katılabilir yada ücret iadesi talep edebilirsiniz. Erteleme durumunda ücret iadesi talep etmeniz durumunda ücretin tamamı iade edilir.

bottom of page