İPTAL VE İADE POLİTİKASI

1 - DENEME SEANSI (TEK SEANS) İPTAL VE ÜCRET İADESİ 

1-A) Almış olduğunuz tek yoga seans katılımalarını istediğiniz tarihte kullanabilirsiniz. 

1-B) Seans katılımından vazgeçmeniz durumunda ücretiniz tarafınıza iade edilir. 

2 - BİR AYLIK ÜYELİK PAKETLERİ İPTAL VE ÜCRET  İADESİ

2-A) Almış olduğunuz tüm üyelik paketlerinde üyelik iptali yapıp ücret iadesi talep edebilirsiniz. 

2-B) Aylık üyeliklerde seans katılımı yapmadan iptal talebinde bulunmanız durumunda ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir

2-C) Seans katılımı yapmanız durumunda katılmış olduğunuz seans veya seansların tekil ücreti, ödemiş olduğunuz ücretten düşülerek kalan ödemeniz iade edilir. 

3 - ÜÇ AYLIK ÜYELİK PAKETLERİ İPTAL VE ÜCRET  İADESİ

3-A) Üç aylık paketlerde seans katılımı yapmadan iptal talebinde bulunmanız durumunda ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir

3-B) Seans katılımı yapmanız durumunda katılmış olduğunuz seans veya seansların ücreti ödemiş olduğunuz ücretten düşülerek kalan ödemeniz iade edilir. 

4 - WORKSHOPLARDA İPTAL VE ÜCRET İADESİ 

4-A) Workshoplarda, workshopun gerçekleştirileceği tarihten 3 gün öncesine kadar hiçbir kesinti olmaksızın ücretinizin tamamı tarafınıza iade edilir. 

4-B) Workshopun gerçekleştirileceği gün ve saate, 48 saatten daha az kaldığında yapacağınız iptal taleplerinde ödemiş olduğunuz ücretin %75’i tarafınıza iade edilir. 

4-C) Workshopun gerçekleştirileceği gün ve saate, 12 saatten daha az kaldığında yapacağınız iptal taleplerinde ödemiş olduğunuz ücretin %50’i tarafınıza iade edilir. 

4-D) Mücbir nedenlerden kaynaklı olarak katılamama durumunuzda ödemiş olduğunuz ücret tarafınıza iade edilir. 

4-E) Herhangi bir sebep olmaksızın workshopa katılmamanız durumunda ödemiş olduğunuz ücret kadar yoga seans katılımı tarafınıza hediye edilir. 

5- GENEL ŞARTLAR 

5-A)  Merkezimizde tekil yoga seans katılım ücreti 75 TL’dir. Paket olarak almış olduğunuz üyeliklerde iptal ve ücret iade talebinden bulunmanız durumunda katılmış olduğunuz seans ücretleri bu ücret üzerinden değerlendirilir. 

5-B) Satın almış olduğunuz hizmetin Bursa Yoga Merkezi tarafından iptal edilmesi durumunda ücretin tamamı iade edilir. 

5-C) Satın almış olduğunuz hizmetin Bursa Yoga Merkezi tarafından ertelenmesi durumunda  ertelenen tarihteki etkinliğe katılabilir yada ücret iadesi talep edebilirsiniz. Erteleme durumunda ücret iadesi talep etmeniz durumunda ücretin tamamı iade edilir.